İKİNCİ EL BRİKET MAKİNALARI

2.el briket makinaları alanında beyazlı group ticari faaliyetlerimizden bir diğeridir. Beyazlı group olarak 2.el briket makinaları hizmetine 2009 yılında Beysanmak markasından tamamen bağımsız olarak kurulan Presmak markası giriş yapmıştır. Beyazlı group Presmac olarak inşaat ve yapı sektörüne briket makinası hizmeti sunmaktadır. Presmak ikinci el briket makinaları ürünlerini beyazlı group ikinci el briket makinası garantisi ve güvencesiyle satışa sunmaktadır.

Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde briket makinası sektörüne ait gelen taleplerin yoğunlu bizi 2.el briket makinaları işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşabilir hale getirmeye sevk etmiştir.

Bu bağlamda 2009 yılında PRESMAC markası adı altında ikinci el briket makinaları sektörüne ait firmamızı, yeni briket makinaları üretim firmamız olan BEY-SAN-MAK’tan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.
Beyazlı group bünyesinde üretilen briket makinalarına verilen 2 yıl garanti hizmetini 2.el olarak briket makinaları olarak satışa sunulan briket makinalarına da vererek güvenirliğin simgesi olmuştur. Beyazlı group bünyesinde Presmac 2.el briket makinaları manuel, tam, otomatik ve hidrolik olmak üzere ve 8lik, 18 lik ve 36l ık seçenekleriyle hizmete sunulmaktadır. Beyazlı group bünyesinde 2.el briket makinaları sektöründe hizmet veren Presmac markamız uygun fiyat ve teknik destek ile sektörde güvenirliğin garantinin ve kalitenin simgesidir.

ikinci el briket makinaları fiyatlarımız çok uygun olup piyasadan çok daha düşüktür. Sahibinden ikinci el briket makinaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. web sitemizden kampanya dahilinde olan ikinci el briket makinaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

GSM : 0532 638 29 35

ikinci el briket makinaları  hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız…

ikinci el briket makinaları izlesene.com videomuz için tıklayınız.

ikinci el briket makinaları google sonuçları için tıklayınız…

ikinci el briket makinaları youtube sonuçları için tıklayınız…

ikinci el briket makinaları
ikinci briket makinaları
Reklamlar

İKİNCİ EL BRİKET MAKİNALARI’ için 5 yanıt

  satılık beton santralleri said:
  Şubat 11, 2015, 9:08 am

  PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER

  beton santrali parçaları said:
  Şubat 20, 2015, 1:15 pm

  bilgi için tesekkurler

  seyyar beton santrali said:
  Şubat 20, 2015, 2:16 pm

  güzel paylaşım

  sabit beton santralleri said:
  Şubat 24, 2015, 9:35 am

  İYİ ÇALIŞMALAR

  […] OLARAK İNŞAAT VE YAPI SEKTÖRÜNE İKİNCİ EL BİMS MAKİNALARI HİZMETİ SUNMAKTADIR. PRESMAK İKİNCİ EL BİMS  MAKİNALARI ÜRÜNLERİNİ BEYAZLI GRUP İKİNCİ EL […]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s