KALİTE KONTROL VE KALİTE GÜVENCE FUARI CONTROL 2015

Posted on

     Control uluslararası kalite kontrolü ticaret fuarı, 29. kez 2015’te aşama kaydedecek olan, yeterli bir bilgi, iletişim, tedarik ve iş platformu ile kullanıcıları ve tüketicileri sunar. Sürekli ve uygun bir şekilde sanayi sektörünün ve kullanıcılarının zorlayıcı taleplerini karşılamak için, Control, yukarıda verilen alıntıya da bağlı kalır ve Control 2015’te inovasyonların ve optimizasyonların parlak bir sergisini yapacaktır!

29.Uluslararası Kalite Kontrol İhtisas Fuarı 05 – 08 Mayıs 2015 Stuttgart – ALMANYA’da

32 ülkeden 1.000 katılımcı
89 ülkeden 25.000 ziyaretçi

     Frickenhausen, “Kalite kontrolü, sürekli bir kalite gelişimi sistemini zorunlu kılar” – kaliteyle ilgili bir Amerikan başucu kitabından yapılan bu alıntı, “”Kalite Taahhüdü”, bunu kalite kontrolü meselesiyle ilgili herhangi diğer bir alıntıdan çok daha görünür yapar ki kalite bedelsizdir! Bunun iç yüzünü kavramanın gelişmesinden önce, kalite, uluslararası rekabette bir faktör olarak kararlı bir rol oynar, imalat yapan şirketlere, tüm kurumsal departmanlarda, ağır basan bir fonksiyon olarak, kalite kontrolünü bir temel olarak göz önünde bulundurmaları tavsiye edilir.

     Gelecekte ölçüm teknolojisi, malzeme testi, analiz ekipmanları, optoelektronik ve kalite kontrolü sistemlerini içeren birincil segmentlere ayrılacak olan yukarıda güncellenmiş bütün terimlerden, bu bağlamda bahsedilebilir. Hem donanımı, hem de yazılımı kapsayarak, listelenmiş teknolojiler, süreçler, ürünler, modüller, alt sistemler ve bütün kalite kontrol çözümleri altında, bu beş öncül segment dâhil olmak üzere, toplamda 16 başlık vardır. Yukarıdaki bütün bu güncelleme, sistem entegrasyonu olduğu kadar, görüntü işleme ve görüş sistemleri gibi sistemler ve optoelektronik parçaların hızlı bir şekilde büyüyen varlığının hakkını verir.

TQU’dan “Baden-Württemberg Yetkinlik Ödülü”

     Control Fuarı’ndan yaklaşık sekiz ay önce, fuar alanının %90’ının katılımcılar tarafından tutulmuş olması 29. Control’ün de büyük bir başarı ile gerçekleşeceğini gösteriyor.Control Fuarı Proje Yöneticisi Gitta Schlaak fuara Alman firmaları ve diğer ülkelerin firmalarından büyük talep olduğunu belirtiyor.

     İkinci inovasyon, hem online hem de yazılı sürümlerde mevcut olan “Görüntü İşleme, Görüş Sistemleri ve Sistem Entegrasyonu” için özel bir ihtisas fuarı kılavuzu olarak adlandırılan bu alanı kesin olarak etkiler. Son Control Fuarı’nda ilk kez sunulduğu üzere, “sistem entegrasyonu” alanına doğru olan genişleme, var olan gereksinimler uyarınca hedef odaklı, yetkili uzmanlar ile doğrudan temasa izin verir.

     Yıllardır beraber olduğumuz Control Fuarı partnerlerinin düzenleyecekleri etkinlikler şunlardır : IPA’dan “Ölçümde ve Test Teknolojisinde Çoklu-Sensör Uygulamaları”, innovative Mechatronics Network BW’den “Teknoloji Parkı”, Fraunhofer Vision Alliance’dan “Özel şov”, 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s