EL TİPİ HİDROLİK EKİPMANLAR

Posted on

      El tipi hidrolik ekipmanları; ekskavatör, lastikli yükleyici, mini iş makinası, kamyon, traktör ve hatta, asfalt sericinizde bile kullanmanız mümkündür. Kırma, kesme, delme, çakma gibi birçok işi bu küçük ve güçlü ekipmanlarla kolayca yapabilirsiniz. Boyutları dolayısıyla kolayca taşıyabilir ve muhafaza edebilirsiniz. Makinanıza koyacağınız bir sandık içerisinde ekipmanlarınızı her an kullanıma hazır bekletebilirsiniz. İş makinalarında, hareket dahil birçok unsur hidrolik güç vasıtasıyla sağlanır. Bu güçle bazı ataşmanları kullanabiliyoruz. Peki başka neler yapabilirsiniz, işlerimizi kolaylaştıracak, düşük maliyetli bir çok el tipi hidrolik ekipman bulunmaktadır. Bu ekipmanlar hem size artı değer katacak hem de kullanımını çok seveceksiniz.

 Herşey çok güzel, peki bu heyacan verici sistem nasıl kurulur ve hangi ekipmanları kullanabiliriz. Piyasadaki en geniş hidrolik ürün seçeneğine sahipAtlas Copco ekipmanlarını birlikte inceleyelim.

Hidrolik Kesici
işlerinizi kolaylaştıracak bir diğer ekipman ise kesicidir. Asfalt, beton, boru, demir gibi birçok kesim işinizde kullanabilirsiniz.

Hidrolik Dalgıç Pompa
Bu hafif, kompakt hidrolik çamur pompası ile dakikada 2 tona yakın atığı pompalamanız mümkündür.

Karot Makinası
Bu el tipi karot makinası ile 200mm çapa kadar olan delikleri kolaylıkla delebilirsiniz.

Debi Bölücü ve Hortum
Debi bölücü iş makinanızdaki hidrolik basıncı ve yağ akış debisini, el tipi ekipmanımızı çalıştıracak seviyeye düşürmemize yardımcı olur. 7-12 ve 20 metreye kadar hidrolik hortum tercih ederek, değişik iş sahalarında çalışma ortamı sağlamamız mümkündür.

Hidrolik Kırıcı
En çok kullanacağımız ekipmanların başında gelmektedir. 10 kg dan 40 kg’a kadar, geniş ürün seçeneği ile müthiş bir kırım gücüne sahiptir.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s