SATILIK İKİNCİ EL BETON SANTRALİ

Posted on Updated on

Vess olarak satışını yaptığımız ürünler ile ilgili olarak, makinenizin idamesini sağlayacak orjinal ve kaliteli tüm beton santrali yedek parçalarını satılık ikinci el beton santrali için de stoklarda bulundurmaktayız. Müşterimiz den gelen her bir beton santrali yedek parçaları  talebi en hızlı şekilde değerlendirmekte, satılık ikinci el beton santrali için uygun fiyatlarla, zamanın da cevaplanmaktadır. Stoklarımız periyodik olarak takviye edilmekte, eksilen stok beton santrali yedek parçaları  ve özel siparişleriniz bütün dünya nakliye ağı kullanıllarak en kısa sürede getirilmektedir. Satılık ikinci el beton santrali için sevkiyatlar daki gecikmeleri önleyecek her türlü tedbir konusun da uzman personellerimiz tarafın dan alınmaktadır.

Vess tasarımını, imalatını ve montajını yaptığı beton santrallarınave satılık ikinci el beton santrali için  sağladığı hızlı ve kaliteli servis ve beton santrali yedek parçaları  ile müşterilerini her daim memnun etmektedir. Müşterileri için satış sonrası teknik desteğin önemini çok iyi kavrayan vess uzman, tecrübeli ve hizmet verilen ülkenin lisanını konuşabilen servis elemanlarından oluşan servis ekipleri ile müşterilerinin servis ve bakım ihtiyaçlarını hemen karşılayabilmektedir. Vess servis elemanları servis talebine en kısa sürede cevap vererek müşteri ihtiyaçlarını derhal karşılayabilmektedir. Vess servis ekipleri yakın noktalara ise servis faaliyetleri için özel donatılmış vess servis araçları ile 7 gün 24 saat servis desteği  vermektedir.

 

  Vess gerek fabrikalarında oluşturduğu gerekse hizmet verdiği ülkelerde oluşturduğu beton santrali yedek parçaları  depoları ile müşterilerinin yedek parça ihtiyaçlarını derhal karşılayabilmektedir. Vess, ürün yelpazesinde bulunan tüm beton santrali modelleri ve satılık ikinci el beton santrali için gerekli beton santrali yedek parçaları  müşteri talebinde derhal teslim edilmek üzere yedek parça depolarında bol miktarda bulundurmaktadır. Her türlü ürünü için en az 10 yıl yedek parça sağlama garantisi veren vess uzun ömürlü aşınma parçaları ile müşterilerinin yedek parça giderlerini büyük oranda düşürmektedir.

 

Reklamlar

SATILIK İKİNCİ EL BETON SANTRALİ’ için 4 yanıt

  bims makinaları said:
  Mart 24, 2015, 10:33 am

  bilgi için tesekkurler

  2 el parke taşı makinası said:
  Mart 27, 2015, 7:06 am

  paylaşım için tesekkurler

  2 el satılık beton parke makinası said:
  Mart 27, 2015, 7:12 am

  bilgi için tesekkur ederım

  brick making machine south africa said:
  Nisan 8, 2015, 11:11 am

  mersi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s