İKİNCİ EL MOBİL BETON SANTRALİ

Posted on Updated on

İkinci el mobil beton santrali ve beton santralleri üretiminde dünya devi olan büyük markalar ile çalışmaktayız. Mobil beton santrali yapımında kullanılan klapeler ve vibratörler wam, pnömatik-hidrolik ventiller ve pnömatik silindirler festo, otomasyon sisteminde kullanılan tüm malzemeler ise sıemens marka olmaktadır. İkinci el mobil beton santrali ve diğer beton santrallerinde sahip olduğu deneyim ve üstün teknoloji bir arada kullanılarak ortaya eşsiz ürünler çıkmıştır. Mobil beton santralinin tasarımı ve İkinci el mobil beton santrali  montajında gösterilen özen, satış sonrası tüm teknik servis ve bakım hizmetlerinin müşterilere yirmi dört saat kesintisiz olarak sunulması, vess mobil beton santralinin de bu alanda aranılan bir marka haline gelmesini sağlamıştır.

İkinci el mobil beton santrali konusunda güvenilirliğini ve kalitesini tam müşteri memnuniyetine odaklayan vess mobil beton santrali, alanında uzman yedek parça ve satış sonrası hizmet ekibi ile müşterilerinin karşılaşacağı her türlü sorunda, en kısa sürede çözüm yaratmak için kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Dünyanın her yerinde yedek parça ve servis hizmet noktası bulunmaktadır.

Vess mobil beton santrali ve İkinci el mobil beton santrali, düşük işletme ve bakım maliyetleri, hızlı servis ve yedek parça, her türlü hava koşulunda yüksek performans sağlaması ve dayanıklılık göstermesi, opsiyonel kaplama seçeneği ile müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Mobil beton santralinde  kullanılan mikserler genellikle tek milli ve çift milli olmaktadır. Bu mikserler helezonik karıştırma kolları ile çok dayanıklı olmakta, kompakt yapısı ile hızlı karışım elde edebilen pratik yükleme ile işletmesi kolay olan, uzun ömürlü mikserlerdir.

 

Reklamlar

İKİNCİ EL MOBİL BETON SANTRALİ’ için 2 yanıt

  beton blok makinası said:
  Mart 24, 2015, 12:19 pm

  bilgi için tesekkurler

  2.el bims makinaları said:
  Mart 27, 2015, 7:13 am

  paylasım için tesekkurler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s