GÜNCEL HAZIR BETON FİYATLARI

Posted on Updated on

Güncel hazır beton fiyatları için öncelikle beton santrali sistemini tanımlayalım. Belirli oranlardaki  agrega , çimento , su  ve istenirse beton katkısını karıştırarak beton elde eden sistemdir. Sistem çalışamaya dozajlama yaparak başlar . Agrega bunkeri altında bulunan elektronik tartımlı bant  belirlediğiniz oranlardaki agregayı  sıra ile tartarak bant üzerine alır. Aynı zamanda  yine oranını belirlediğiniz  çimento , su  ve katkı tartım işlemleri kendi istasyonlarında yapılır. İkinci aşamada dozajlama yapılmış yarı mamuller karıştırıcı içine aktarılarak karışım sağlanır.Son aşamada ise hazırlanmış karışım  beton santrali şutlama haznesinde pozisyonunu almış olan transmikser içine aktarılır.

Güncel hazır beton fiyatları için 2007 yılından beri makina imalatı sektöründe hizmet veren VESS güncel hazır beton santrali başlangıcından bu güne kadar gittikçe hazır beton santralleri imalatına ağırlık vermiştir. Özellikle son bir kaç yıldır gerçekleştirdiği tesisleri ile adından söz ettirir konuma gelmiştir.

VESS Güncel hazır beton fiyatları, hazır beton tesislerinde, müteahhit firmaların ihtiyaçlarına uygun olarak büyük bina inşaatlarında, havaalanları, barajlar, endüstriyel tesisler gibi yüksek miktarda beton ihtiyacı bulunan inşaatlarda ve prefabrike beton üreten fabrikalarda kullanıcının ihtiyaçlarına, kullanılacak yerin yerleşim ve şekline göre dizayn ve imal edilmektedir.

VESS hazır beton santrali montajı, modüler sistemler sayesinde çok kolaydır. Kaynak yapmaya gerek kalmadan civatalanarak ve sürgülenerek monte edilen bu santrallerin montaj süresi en zor şartlarda dahi 5-6 gündür. Bu sayede sabit alanların yanı sıra, bir şantiyeden diğerine kolayca nakledilebilir. Güncel hazır beton fiyatları  içerisinde santralin tüm parçaları (elektrik motorları, dişli kutusu ve elektronik komponentler hariç) VESS fabrikasında üretildiği için, her ortama ve şantiyeye uygun birbirinden farklı özelliklerde hazır beton santrali üretimi mümkündür.

İnşaat alanlarının koşullarına göre istenilen yere hazır beton santrali yerleştirilebilir. Güncel hazır beton fiyatlarına ek olarak olarak yerleşim tasarımları VESS tarafından titizlikle, her türlü faktör düşünülerek ve şantiye ekonomisi ön planda bulundurularak minimum işletme maliyetlerinde yapılmaktadır.

 

Reklamlar

GÜNCEL HAZIR BETON FİYATLARI’ için 3 yanıt

  beton blok makinaları said:
  Mart 24, 2015, 12:20 pm

  bilgi için tesekkurler

  beton blok makinaları said:
  Mart 27, 2015, 7:14 am

  paylaşım için tesekkurler

  beton blok makinası said:
  Mart 27, 2015, 7:15 am

  iyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s