BETON SANTRALLERİ FİYATLARI

Posted on Updated on

Türkiye hazır beton üretimine başlanması, Beton Santralleri Fiyatları ve hazır beton sektörünün gelişmesi, diğer ülkelere oranla daha kısa bir geçmişe sahiptir. Yetmişli yılların sonuna doğru inşaat şirketleri ilk olarak kendi ihtiyaçları için hazır beton üretimine yönelmelerine rağmen, üretimin yaygınlaşması seksenli yılların ikinci yarısına doğru hız kazanmıştır. Bu gelişmelere paralel olarak,1988 yılında kurulan Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) hazır betonun ülkemizde doğru kullanımı, yaygınlaşması ve sektörün gelişimi yönünde önemli adımlar atılmasına önemli katkıda bulunmuştur.

     Beton santrali açsam iş yapar mı? Beton Santralleri Fiyatları nasıldır? Gibi soruların cevaplarını bilmek gerekir. Beyazlı grup olarak Vess markasıyla Beton Santralleri Fiyatları konusunda müşterilerimize yardımcı olmak için en uygun seçenekleri tercih ediyoruz.

     Sabit beton santrallerinin tasarımı ve montajında gösterilen özen, Beton Santralleri Fiyatları dahilinde satış sonrası tüm teknik servis ve bakım hizmetlerinin müşterilere yirmi dört saat kesintisiz olarak sunulması, Beyazlı Grup Vess Makina Santrallerinin de bu alanda aranılan bir marka haline gelmesini sağlamıştır. Beyazlı Grup deneyimi ile Beton Santralleri kurulumu ve imalatı yaparak hazır beton imalatçılarına hizmet vererek kalite geleneğine uygun tesisler üretmektedir. Beton Santralleri Fiyatları her müşteriye hitap edecek şekilde ve CE standartlarına uygun olarak tasarlanıp imal edilmektedir.

      Kolay bakım imkanı sağlamaktadır. Beton Santralleri Fiyatları ve kullanılan malzemeler kalite standartlarına uygundur. Üretim hattına, malzemeler tamamen kumlanmış ve shock primer astar atılmış halde gelmektedir. Malzeme seçimleri statik ve mukavemet hesapları yapılarak belirlenmiştir. Tasarımlarımız müşteri kullanımını kolaylaştırmak amaçlı olup, imalat kalitesinden taviz verilmemiştir.

     Kuracağınız beton santralinin kapasitesi de ihticanıza göre seçilmelidir.  Saatte 30,45, 60,100 ve 120 metreküp imalat kapasitesine sahip Beton Santralleri Fiyatları ndan birini seçebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak bunkere kapama ve borulama sistemi ile ısıtma yapılabiliyor. Çırpıcı, çimento siloları, otomasyon sistemi ve konveyör bantlar da sabit hazır beton santrallerinin olmazsa olmazlarından. Sabit veya mobil yeni bir Beton Santralleri Fiyatları, kapasitesi, yaş ve kuru karışım olmasına göre değişiyor. Beton Santralleri Fiyatları, kapasitesine göre 70 bin ile 500 bin euro arasında değişebiliyor.

 

Reklamlar

BETON SANTRALLERİ FİYATLARI’ için 2 yanıt

  beton parke taşı makinaları said:
  Mart 27, 2015, 7:17 am

  paylaşım için tesekkurler

  beton parke taşı makinası said:
  Mart 27, 2015, 7:18 am

  iyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s