BETON SANTRALİ NEDİR?

Posted on Updated on

Beton santrali; çimento, su, kum, çakıl, kırılmış taş ve agrega gibi hazır beton bileşenlerinin stoklanıp, belirli miktarlarda karıştırılarak, hazır beton üretiminin gerçekleştirildiği ve transmikserlere dolumun yapıldığı tesislerdir. Beton santrali, betonu oluşturan malzemeleri karıştıran, miktarlarını kontrol eden ve taşıyan; mekanik, elektronik, pnömatik ve hidrolik sistemler ve ekipmanlardan oluşmaktadır. Beton santralini oluşturan bu ekipmanlar arasında; Agrega bunkeri, agrega tartı bandı, mikser besleme bandı, agrega kovası, çimento siloları, çimento helezon, beton mikseri ve otomasyon sistemi yer almaktadır. Beton santrallerinde en kaliteli ekipmanlar kullanmaktadır. 

 

VESS beton santrali, değişik kapasite ve özelliklerde ürettiği  beton santrali ile beton üreticilerinin tüm ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebilmektedir. Daha çok uzun süre aynı lokasyonda kalacak olan, beton tesisinin yer değişimine ihtiyaç duyulmayan ve nispeten daha yüksek beton üretim kapasitesine ihtiyaç duyulan projelerde tercih edilen beton santrali , VESS  tarafından 30 m³/saat‘ten 175 m³/saat beton üretim kapasitesine kadar geniş bir yelpazede üretilmektedir. Firmamız beton santrali üretimimizde VESS markasıyla 30m³/saat, 45m³/saat , 60m³/saat, 100m³/saat ve 120m³/saat  kapasiteli beton santrallerinin imalatını ve kurulumunu deneyimli ve kalifiye elemanlarıyla yapmaktadır.  VESS, müşterilerinin isteğine bağlı olarak ürettiği beton santralini, beton santralı kurulum alanından müşterilerinin azami fayda sağlayacağı şekilde özel olarak yerleştirmekte ve ihtiyaç duyulduğunda sabit beton santrallerini buna göre özel olarak dizayn etmektedir. Ayrıca uzman kadromuz ve bilgi birikimimiz sayesinde müşterilerimize en uygun beton santrallerini üretmekte ve  beton santralinin kurulacağı alanla ilgili doğru projeler sunmaktayız.

BETON SANTRALLERİ Avantajları :

Kapasiteleri yüksek olduğundan daha fazla beton üretir.

Otomasyon sistemi (bilgisayarlı kontrol) ile en iyi kalitede beton elde etme imkânı.

Ekstra mikser seçeneği ile çeşitli tiplerde beton elde etme olanağı.

Düşük maliyet, kolay bakım ve stabilize çalışma imkanı.

beton santrallerimiz, CE standartlarına uygun bir şekilde tasarlanıp, üretilmektedir.

BETON SANTRALLERİ imalatı için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Size özel kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Reklamlar

BETON SANTRALİ NEDİR?” için bir yanıt

    bims üretim makinaları said:
    Mart 27, 2015, 7:34 am

    paylaşım için tesekkurler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s