BETON SANTRALİ İMALATI

Posted on Updated on

Firmamız beton santrali  imalatı üretimimizde VESS markasıyla 30m³/saat, 45m³/saat , 60m³/saat, 100m³/saat ve 120m³/saat  kapasiteli beton santralleri imalatı imalatını ve kurulumunu deneyimli ve kalifiye elemanlarıyla yapmaktadır. Ayrıca uzman kadromuz ve bilgi birikimimiz sayesinde müşterilerimize en uygun beton santralleri imalatı üretmekte ve  beton santrali imalatı kurulacağı alanla ilgili doğru projeler sunmaktayız. Beton santrali imalatı; çimento, su, kum, çakıl, kırılmış taş ve agrega gibi hazır beton bileşenlerinin stoklanıp, belirli miktarlarda karıştırılarak, hazır beton üretiminin gerçekleştirildiği ve transmikserlere dolumun yapıldığı tesislerdir. Beton santrali imalatı, betonu oluşturan malzemeleri karıştıran, miktarlarını kontrol eden ve taşıyan; mekanik, elektronik, pnömatik ve hidrolik sistemler ve ekipmanlardan oluşmaktadır. Beton santrali imalatını oluşturan bu ekipmanlar arasında; Agrega bunkeri, agrega tartı bandı, mikser besleme bandı, agrega kovası, çimento siloları, çimento helezon, beton mikseri ve otomasyon sistemi yer almaktadırBeton santralleri imalatı en kaliteli ekipmanlar kullanmaktadır. 
    Bir BEYAZLI GRUP kuruluşu olan Bey-San-Mak ve VESS; Kilit beton parke makinası, briket makinası imalatı Beton santralleri imalatı ve kalıp sanayii ticari faaliyetlerine 2007 yılı itibarı ile başlamıştır. Bünyesine kattığı deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde hızla büyümeye başlayan Bey-San Mak. ve VESS Beton santralleri imalatı, Kilit beton parke makinası ve briket makinası satışına yalnızca yurtiçinde değil, yurtdışına da ihraç etmesi ile ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmuştur. Bey-San Makine ve Kalıp Sanayi bugün modern tesislerinde her türlü Beton santralleri imalatı, briket parke bims makinaları ve kalıplarının üretimine cevap verecek şekilde ticaret hayatına devam etmektedir. Kısa zamanda uluslararası alanlarda da konusunda faaliyet göstermeyi başaran firmamız ürettiği farklı makina ve kalıp modelleri ile ülkemize yaptığı hizmetlerden gurur duymaktadır.

     VESS Beton santralleri imalatının kapasiteleri, genel olarak, 30m3/s ila 180m3/s arasında değişmektedir. Ayrıca Twin-Shaft Mikser eklenerek daha fazla beton elde edilebilir. Standart kapasitelerin dışında, istekleriniz doğrultusunda, size özel sabit beton santrali üretimi de yapmaktayız. Şantiyede uzun süreli beton dökümü yapılacaksa, daha fazla betona ihtiyaç varsa sabit Beton santralleri imalatı tercih edilmelidir. Ayrıca hazır beton üretiminde de kullanılır.

 

 

Reklamlar

BETON SANTRALİ İMALATI’ için 3 yanıt

  2. el bims makinaları said:
  Mart 24, 2015, 12:21 pm

  bilgi için tesekkurler

  beton parke makinaları said:
  Mart 27, 2015, 7:16 am

  iyi çalışmalar

  beton parke makinası said:
  Mart 27, 2015, 7:16 am

  paylaşım için tesekkurler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s