YÜRÜYEN BRİKET MAKİNASI

Posted on Updated on

     Bir BEYAZLI GRUP kuruluşu olan VESS ; Kilit  parke makinası,briket makinası imalatı , yürüyen briket makinası ve kalıp sanayii ticari faaliyetlerine 2007 yılı itibarı ile başlamıştır. Bünyesine kattığı deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde hızla büyümeye başlayan VESS ürettiği beton santralleri, Kilit beton parke makinası , briket makinası ve yürüyen briket makinası satışına yalnızca yurtiçinde değil, yurtdışına da ihraç etmesi ile ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmuştur. VESS Makine ve Kalıp Sanayi bugün modern tesislerinde her türlü beton santralleri, briket parke bims makinaları , yürüyen briket makinası ve kalıplarının üretimine cevap verecek şekilde ticaret hayatına devam etmektedir. Kısa zamanda uluslararası alanlarda da konusunda faaliyet göstermeyi başaran firmamız ürettiği farklı makina ve kalıp modelleri ile ülkemize yaptığı hizmetlerden gurur duymaktadır.

     Beyazlı Grup kuruluşu olan Vess büyük makinaların yanı sıra küçük makinaların da üretimini gerçekleştirmektedir. Vess 4.1 yürüyen briket makinası modeli ile bir baskıda 4 adet 20 lik briket üretir. yürüyen briket makinası ile üretimi ister paletli ister paletsiz gerçekleştirebiirsiniz.

 

     Beyazlı Grup kuruluşu olan VESS;  briket, parke, bordür makinaları ve beton santralleri imalatıyla birlikte yürüyen briket makinası üretimine de 2015 yılı itibariyle başlamaktadır. Hızla büyüyen firmamız Vess markasıyla bünyesinde bulundurmuş olduğu deneyimli ekibiyle yürüyen briket makinası üretiminde de başarısını gösterecektir.

 

Yürüyen briket makinası , beton zemin üzerine, önceden hazırlanmış harcı içerisine koyarak her türlü geometrik şekili üretebilen bir makinadır. Az sayıda personel ile yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Her türlü yedek parçası kolaylık ile bulunabilir,  elektrik tüketimi minimum seviyede’dir ve istenilen yere kolayca taşınıp kurulabilir.

 sipariş alınan şantiye sahasında dahi üretim yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca sessiz motor pompası ile az gürültü çıkarır, kolay ve kısa sürede kalıp değiştirilebilir. Montaj için teknik yardım gerektirmez.

 

Yürüyen briket makinası , firmamız tarafından aşınan yüzeyleri hariç 5 yıl garantilidir. Eklenebilen opsiyonel ekipmanlar sayesinde fabrikasyon üretim yapmaya olanak sağlar. İnce agrega ile üretim yapıldığından pürüzsüz yüzeyli taşlar çıkarır.

Ayrıntılı bilgi için +90 549 325 66 63 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s