İKİNCİ EL KİLİTLİ PARKE TAŞI MAKİNASI

Posted on Updated on

     Kilitli beton parke taşları ve dekoratif taşlar %5 ten daha az emiciliğe sahip olduğundan asfalt ve diğer kaplama malzemelerinden oldukça uzun ömürlüdür. Bu sayede malzemenin ömrüne ve görüntüsüne en çok zarar veren tuzlar ve kimyasal maddelerin zararlı etkileri en aza inmektedir. Beton altyapı elemanlarının inşaat ve peyzaj mimarisindeki uygulama alanları o kadar çok çeşitlidir ki kullanıcı hayal gücünü kullanarak daha önce bilinen döşeme şekillerinin ve uygulama alanlarının dışında yepyeni uygulamalar yaratabilir.

     İkinci el parke taşı makinası alanında beyazlı grup ticari faaliyetlerimizden bir diğeridir. Beyazlı group olarak İkinci el parke taşı makinası hizmetine 2009 yılında Beysanmak markasından tamamen bağımsız olarak kurulan Presmak markası giriş yapmıştır. Tüm bu çalışmalarımızın sonucunda beton parke taşı makinası (makinesi) sektörüne ait gelen taleplerin yoğunluğu bizi İkinci el parke taşı makinası işini ayrı bir firma  altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşabilir hale getirmeye sevk etmiştir.Beyazlı group Presmac olarak inşaat ve yapı sektörüne İkinci el parke taşı makinası hizmeti sunmaktadır. Presmak İkinci el parke taşı makinası ürünlerini beyazlı grup İkinci el parke taşı makinası garantisiyle satışa sunmaktadır.

     Beyazlı grup bünyesinde üretilen beton parke taşı makinasına (makinesine)verilen 2 yıl garanti hizmetini İkinci el parke taşı makinası olarak satışa sunulan parke makinalarına (makinelerine)da vererek güvenirliğin simgesi olmuştur.  Bu bağlamda 2009 yılında PRESMAC markası adı altında İkinci el parke taşı makinası (makinesi) sektörüne ait firmamızı, yeni beton parke taşı makinaları (makineleri)üretim firmamız olan BEY-SAN-MAK’ tan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.

     Beyazlı grup bünyesinde İkinci el parke taşı makinası sektöründe hizmet veren Presmac markamız uygun fiyat ve teknik destek ile sektörde güvenirliğin garantinin ve kalitenin simgesidir. Beyazlı grup bünyesinde Presmac İkinci el parke taşı makinası manuel tam otomatik ve hidrolik olmak üzere ve 8lik 18lik ve 36lık seçenekleriyle hizmete sunulmaktadır İkinci el parke taşı makinası hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız…

 

http://www.dailymotion.com/video/x2k2aqn_ikinci-el-kilitli-parke-tasi-makinasi-kader-gunaydin-90-549-325-66-63_webcam

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s