36.427 KİŞİ ZİYARET ETTİ

Posted on

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan Ersözlü; “Eş zamanlı olarak 5 ayrısalonda, 20 ülkeden 357 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 30.000 m2 alanda hazırlanan Fuarlar, yurtiçi ve yurtdışından 25 ülkeden gelen 36.427 kişi tarafından ziyaret edilerek sektörün gücünü gözler önüne serdi.   Almanya ve İtalya’dan ilk kez katılımcı firmaları, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Çin ülkesinden milli katılımı ile dikkat çeken Bursa Endüstri Zirvesi, üretimde ihtiyaç duyulan hammadde, yeni teknoloji, donanım ve sistemlerdeki yenilikleri ilgililere topluca göstererek her türlü üretime ivme kazandırdı.” dedi.

Ersözlü; “Makine Yapan Makinelerin Fuarları Yurtiçi ve Yurtdışından 25 Ülkeden Gelen Profesyonelleri Ağırladı, Firmalar 500’e Yakın Makine Sattı”

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan Ersözlü; “İmalat sanayinde kullanılan makine yapan makinelerin sergilendiği Fuarlar, Almanya, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Cezayir, Fransa, Hollanda, Irak, İran, İsrail, İtalya, Japonya, Katar, Kosova, Lübnan, Makedonya, Mısır, Peru, Rusya, Tanzanya, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan`dan gelen alım heyetlerini, yurtiçinden ise sektörlerin yoğun olduğu Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bolu, Çanakkale, Denizli, Düzce, Eskişehir, Erzincan, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya,Kütahya, Manisa ve Samsun başta olmak üzere birçok ilden gelen iş adamlarını endüstri zirvesinde ağırlandı. Fuar süresince kurulan iş bağlantıları neticesinde 500’e yakın makinenin satışı gerçekleştirildi.” dedi.

Fuaye alanında hazırlanan İCAT 2013, Yeni Fikirler, Yeni Buluşlar Fuarı’nda; patent bilincini uyandırmak, bu konuda farkındalık yaratmak ve  “Patent, Faydalı Model, Marka ve Endüstriyel Tasarım” alanlarında tescili olan firmaların ürünlerini fuarda sergilemeleri amacı ile gerçekleşti.  Fuarın ilk günü Uluslararası Patent Birliği (UPB) tarafından “Enerji ve Ekoloji”, “Patentlerde Karşılaşılan Uluslararası Sıkıntılar”, Tekstil Alanındaki Patentler” konularının ele alınan panel  programı gerçekleşti.

 TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi tarafından 6 ve 7 Aralık tarihlerinde organize edilen “Makine İmalat Teknolojileri Kongresi”nde Türkiye’de makine imalat sektöründe çalışan üye, uzman ve yöneticiler ile kamu ve özel sektör temsilciler ve bilim insanları bir araya geldi ve sektörün sorunları ele alındı. 

Reklamlar

One thought on “36.427 KİŞİ ZİYARET ETTİ

    hazır beton tesisleri said:
    Mart 12, 2015, 9:14 am

    PAYLAŞIM İÇİN TESEKKURLER

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s