ALERTAŞ MAKİNA

Posted on

Alertaş Makine günümüz Türkiye’sinin dünya pazarındaki yerinin şekillenmesi sürecinde, teknolojik gelişmeler yakından takip edilmektedir. Ürün yelpazesini genişletmek, mevcut ürünlerin kalitesini arttırmak ve maliyeti düşürmek maksadıyla AR-GE çalışmalarına hız vererek sektörün her adımına katkıda bulunmayı görev sayıyor. Alertaş 2007 yılında talaşlı imalat sektöründe hizmet vermek amacıyla Organize Sanayi Bölgesi Ostim /Ankara’da kuruldu. Alertaş Makina, kuruluş ortaklarından ve hissedarlarından olan Erhan Bektaş’ın bu sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle beraber gelişen teknolojiye uygun yatırım çalışmalarına hız verilerek, 550 m2’lik kapalı alandan oluşan kendi tesislerindeki üretim hattında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kaliteli ve dürüst çalışmayı prensip edinen firma müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak bu doğrultuda yaptığı çalışmalar ile yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli firmanın arasında yer almayı hedeflemektedir.

Talaşlı imalat sektöründe birçok değişik sektöre hizmet verdiği gibi, özel ürün taleplerine de hızlı ve yerinde çözümler sunmakta. Bu doğrultuda eğitim seviyesi yüksek, deneyimli teknik personel istihdam edilerek teknolojiye uygun ve gerekli olan makine parkı kurulmuş durumda.

Şirketin üretim hattında yapılan işlemler, Kalite Kontrol Laboratuarında ileri teknoloji ürünü olan CNC Koordinat Ölçüm Tezgahı CMM Cihazında çok hassas bir şekilde ölçümlendirilmekte, CNC Dik işleme Merkezlerinde ve CNC C Eksenli Tornalarında hatasız üretim yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s