Pİ MAKİNA

Posted on

Fabrikanın tüm birimlerini gezip inceleyen ERGÜN, yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu ile yaptığı toplantıda; yapılması gerekenler, ülke pazarına ve dünya pazarına daha iyi nasıl hizmet verilebileceği ve üretim gücünün daha yetkin kılınması hususunda istişarede bulunuldu. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat ERGÜN 20.06.2013 tarihinde Pİ MAKİNA fabrikasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Daha önce KOMATEK 2013 fuarında da stanlarını ziyaret eden ERGÜN, ziyaretinde de Pİ MAKİNA’nın üretimdeki gücünü ve üretim kabiliyetlerini yerinde gördü.

Pİ MAKİNA Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Vural ERBİLGİN tarafından karşılanan ERGÜN, fabrika ve ürün gamı hakkında firma yetkililerimizden detaylı bilgi aldı.

Yerli üretimin önemli olduğunu belirten Ergün, Pi Makina gibi sektöre yön veren markalara ihtiyaç duyulduğunu ve gelişmelerden memnun olduklarını dile getirdi.

Ürün gamının çok geniş olmasının firmalara ve şantiyelere toplu çözüm önerisi sunmak maksatlı, ihtiyaçların çoğuna cevap verebilecek iyi organize olmuş ve tecrübeli bir üretim ve proje hattına sahip olmalarına bağladı. Kılıç her geçen gün pazara sundukları yeni ürünlerle de farklı pazarın farklı ihtiyaçlarına karşılık verdiklerini söyledi.

 Pi Makina Satış ve Pazarlama Direktörü Mustafa KILIÇ ‘’Sektör 2013 yılında yüzde 20 büyüyecek’’  diyerek, Ar-Ge biriminin de katkısıyla düzenli bir performans gösterdiklerini iş ve inşaat makinalarında sektöre yön veren bir üretici kimliği taşıdığını belirtti.

 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tsPMN6P9_i4

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s