BORUSAN MAKİNA

Posted on

Borusan Makina’nın geleneksel Yetkili Satış ve Servis Merkezleri Buluşması etkinliğinin 9’uncusu bu yıl Antalya Barut Otel’de gerçekleşti. Türkiye çapında hizmet veren 21 yetkili satış ve servis merkeziyle bir araya gelen Borusan Makina, 2011 değerlendirmesini ve 2012 hedeflerini paylaştı. Katılımcılara 2011 Başarı Ödülleri verildi.

Katılımcılar, ilk gün Borusan Makina Antalya Şube Müdürlüğünü ve CAT Rental Store kiralama merkezini ziyaret etti. İkinci gün ise Borusan Makina yetkili satış ve servis merkezleriyle 2011 yılı değerlendirmesini ve performans araştırması sonuçlarını paylaştı. 2012 yılı hedeflerinin açıklanmasının ardından katılımcılara plaketler ve 2011 Başarı Ödülleri verildi. Borusan Makina, yetkili satış ve servis merkezlerinin katkısıyla 2012 yılını liderliğini pekiştirmiş olarak kapatmayı hedefliyor.

Geniş servis ağı ve kiralama hizmetleriyle müşterilerinin tüm talep ve ihtiyaçlarına cevap veren Borusan Makina, yetkili satış ve servis merkezleriyle Antalya’da bir araya geldi. 9’uncu Borusan Makina Yetkili Satış ve Servis Merkezleri Buluşması Antalya Barut Otel’de gerçekleşti. Etkinliğe, Borusan Makina’nın Türkiye’nin çeşitli illerinde hizmet veren 21 yetkili satış ve servis merkezinin yöneticileri ve Borusan Makina çalışanları katıldı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s