İLERİ METAL KESİM SİSTEMLERİ ÜRETİCİSİ HYPERTHERM

Posted on

Evan Smith 2001 yılında Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürlük görevlerini üstlendi. Bu pozisyonda, Smith’in rehberliğinde Hypertherm’in işleri büyük oranda büyüyerek gelirler üç katından fazlasına çıktı. Dick Couch “Evan Hypertherm’de üstlendiği her görevde mükemmel işler çıkardı ve on Başkan olarak görevlendirmek bir onur” dedi. “Ben ve diğer yönetim kurulu üyelerinin Evan’a“ ve tüm yönetim ekibine görevimiz tam ve Hypertherm’in daha da büyüyeceği yılları iple çekiyoruz.” İleri metal kesim sistemleri üreticisi Hypertherm bugün Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Evan Smith’in, Başkanlık pozisyonunu yakın zamanda Hypertherm CEO’su olarak kalacak ve Hypertherm yönetim kuruluna başkanlık etmeye devam edecek olan Hypertherm kurucusu ve CEO’su Dick Couch’dan devir alacağını duyurdu. Buna ek olarak Hypertherm Finans Direktörü Carey Chen’in görevleri de genişletildi ve CFO ve Başkan Yardımcılığının yanı sıra Chen şimdi de Hafif Endüstriyel İşler Genel Müdürü olarak Hypertherm hava plazma ve ilgili ürün hatlarından da sorumlu olacak.

Carey Chen 2006 yılından bu yana Hypertherm Finans Direktörü olarak görev yapıyor. Bu kapasitede şirketin bilgi hizmetlerini, hukuki ve kurumsal gelişimini, ileri Ar-Ge’sini ve birçok müşteri ile ilgili hizmet fonksiyonunu yönetti. Chen, Hypertherm’den önce bir tel ve kablo yönetimi çözümleri şirketi olan Wiremold / Legrand’da Başkan Yardımcılığı ve Bayliner Marine Corporation’da CFO ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Carey Chen özellikle kurumsal strateji ve gelişim odaklı geniş bir danışmanlık tecrübesine de sahip.

Şirketin plazma inovasyonu alanındaki ünü 40 yıldan daha eskiye, Hypertherm’in su enjeksiyonlu plazma kesimini icat ettiği 1968 yılına dayanmaktadır. Tutarlı olarak Amerika’da çalışılacak en iyi iş yerlerinden biri olarak gösterilen şirketin dünya çapındaki operasyonlar ve is ortağı temsilcilikleriyle birlikte 1200’ün üzerinde çalışma arkadaşı bulunmaktadır. Hypertherm, gemi yapımı, imalat ve otomobil tamiri gibi çeşitli endüstrilerde kullanım için ileri seviye kesim sistemleri tasarlar ve üretir. Ürün hattı, CNC hareket, yükseklik kontrolleri ve CAM kesim yazılımının yanı sıra elle kullanılan ve mekanikleştirilmiş plazma ve lazer sistemlerini, sarf malzemelerini içermektedir. Hypertherm sistemleri, on binlerce ticaret kuruluşu tarafından artan üretkenlik ve karlılıkla sonuçlanan performans ve güvenilirlikleri için tercih edilmektedir.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s