RUUKKİ; İŞ ORTAKLARINA RAMOR™ ZIRH ÇELİĞİNİ ÖNERİYOR

Posted on Updated on

Ramor: Zorlu uygulamaların yardımcısı

Ruukki’nin geçtiğimiz yıllarda yürüttüğü, ürün geliştirme ve üretime yönelik kapsamlı yatırımlar sonucunda piyasaya ya sunulan Ramor zırh çeliği, mermileri durdurma ve patlamalara karşı koruma sağlama özellikleri ile dikkat çekiyor. Ramor sayesinde, sıradan çelikten yapılan ürünler ile karşılaştırıldığında çok daha hafif olan ürünler, koruma özelliği bozulmadan üretilebiliyor. 1960 yılından bu yana 30’un üzerinde ülkede iş ortaklarına sunduğu çözümler ile farklılaşan, Finlandiya merkezli çelik üreticisi Ruukki; farklı sektörlerden iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Ruukki, riski sıfıra indirmek üzere yüksek koruma ve güvenlik performansı gerektiren sektörlere yönelik olarak Avrupa’da bir çok üreticinin kullandığı, Ramor 400 and Ramor 500 zırh çeliğini Türkiye’de satışa sundu.

Ramor 400 ve Ramor 500

Ruukki, zırh çeliği alanında, ortalama Brinell sertlik değerlerine göre isimlendirilmiş Ramor 400 ve Ramor 500 modellerini sunuyor. Patlamaların neden olduğu yüksek basınca karşı koruma sağlamak üzere tasarlanan Ramor 400’ün yanı sıra Ramor 500 ise, kinetik enerjiye karşı koruma, bir başka deyişle, balistik performans gerektiren durumlarda en uygun çözümü sunuyor.

Çoğunlukla zırhlı araçlar, kapı ve pencere çerçeveleri, askeri araçlar, güvenlik araçları ile kasalarda kullanılan Ramor çözümleri, Ruukki’nin bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yürütülen geliştirme çalışmalarının sonucu olarak pazara sunuldu. Benzersiz bir su verme yöntemini içeren, mükemmelleştirilmiş bir üretim süreci ile üstün yüzey kalitesini garanti eden Ramor, gerekli sertlik ve gücü kullanıcılara sunuyor. Ramor aynı zamanda, malzeme ağırlığının önemli olduğu ürünler için en iyi çözüm olma özelliği taşıyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s