TEZMAKSAN MAKİNE YEDEK PARÇA SATIŞ SİTESİ ARTIK HİZMETİNİZDE

Posted on Updated on

Tamamen büyük kullanıcı kitleleri ve müşteri beklentileri göz önüne alınarak hazırlanan site de; 

Ticaret öncesi firmaların elektronik ortamda bilgilendirilmesi, araştırma yapabilmesi, kaliteli ürün ve hizmetlere en ekonomik ödeme seçenekleriyle sahip olması, internet üzerinden hızlı ödeme kolaylığından faydalanabilmesi, mal veya hizmetlerin müşteriye hızlı teslimi, daha fazla ürün çeşidini araştırabilmesi ve karşılaştırabilmesi amaçlanmıştır.

Stoklu ürünlerin satışa sunulduğu site de, internet sitesi üzerinden gelen siparişler anında değerlendirildiği için, müşterilere daha hızlı teslimat sağlanması hedeflenerek, müşterilerine avantaj sağlamaktadır. Ayrıca “Gelişmiş Arama” ve “En Çok Satılanlar “ bölümleriyle de müşterilerini aradıkları bilgiye daha hızlı ulaştırma ve daha hızlı karşılaştırma yapmaya da yönlendirmektedir.

Tekmaksan makine ürün yelpazesinde, makine yedek parça satışının yanı sıra, teknik destek ihtiyacı gerektirmeyen veya gerektiğinde de teknik servis hizmetinin de satın alınabileceği ürün ve hizmetler de bulunuyor. Elektrik, Mekanik, Vertex Ürünleri ve Servis hizmetleri olarak kategorilendirilen sitede; 

Elektrik Bölümünde; Align Motorları, Aydınlatma Lambası, El Çarkları, Flash Kartları ve Adaptörler, Mod Anahtarları, Pil, Sensörler, Soğutucu Fanlar, Start-Stop Butonları, Eksen Switchleri, Yağlama Tankları, Fanuc ürünleri, Renishaw ürünleri.

Mekanik Bölümünde; Aynalar, Kayışlar, Pensler, Rulmanlar, Tur-ceit- B, Taret Pimi, Vidalı Mil, Yaprak yay, Yağlama Sistemleri, Çanak Pul, Çektirme Silindiri, Spindle Rulmanları

Vertex Ürün Grubunda; Pens setleri ve tutucular.

Servis Hizmetleri kategorisinde ise; Yıllık Bakımlı Plan sözleşmeleri, Lazer Kalibrasyon Testi ve Balbar Testi bulunmaktadır.

Memo Bakım Paketleri kapsamında ise; makinelerin yıllık bakım-onarım maliyet analizlerinin önceden belirlenebilmesi, ileride olabilecek arızaların zamanında tespiti, önlenmesi ve müdahalesi, duruş sayısının azaltılması, üretimi kapasitesinin arttırılması ve zaman maliyetlerinin minimize edilebilmesi amacıyla, üretici firmalarının önerileri doğrultusunda üç seçenekli “Bakım Paketlerini” hizmetinize sunuyor. Bu paketler Eko Bakım Paketi, Klasik Bakım Paketi, Gold Bakım Paketi, Operatör Eğitimi paketleridir.

Eko Bakım Paketi: 

Sözleşme süresi bir sene olup, içerik olarak, sözleşme yapılan makinaya bir ana bakım, bir ücretsiz acil servis desteği ve operatör bakım eğitiminden oluşmaktadır.

Klasik Bakım Paketi: 

Sözleşme süresi bir sene olup, içerik olarak, sözleşme yapılan makinaya iki ana bakım, iki ücretsiz acil servis desteği ve operatör bakım eğitiminden oluşmaktadır.

Gold Bakım Paketi : 

Sözleşme süresi bir sene olup, içerik olarak, sözleşme yapılan makinaya iki ana bakım, dört ücretsiz acil servis desteği ve operatör bakım eğitiminden oluşmaktadır.

Operatör Eğitimi : 

Tezgah kullanıcı operatörlerini kontrol paneli ve programlama eğitimlerinden oluşmaktadır. Ön görülen eğitim süresi üç gün olup, eğitim bitimi operatöre eğitim aldığı makina ile ilgili sertifika verilmektedir.

CNC Lazer Kalibrasyon Testi: 

Cnc tezgâhınızın lineer ve döner eksenlerinin pozisyonlama ve tekrarlama hassasiyet kalibrasyonlarının yapılması ve olası hataların giderilmesi için uygulanmaktadır.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s