Posted on Updated on

Ketec Ürünleri
Ketec tool ‘un üretimini oluşturan başlıca ürünleri; Kalın taret ,İnce taret ,Murata – Wiedemann , Trumpf ve Salvagini Punch takımlarından oluşmaktadır.

15 yıldır CNC Punch Tezgah takımlarını üreten KETEC Tool , sahip olduğu teknolojisi ,ürün kalitesi , müşteri memnuniyeti ve müşterisine sunduğu çözümlerle sac işleme endüstrisinin liderlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

20.000 metrekarelik üretim alanında sadece punch tezgahı takımlarıyla ilgilenmekte olup Sahip olduğu sertifikalarla birlikte ayrıca 44 ülkede patenti mevcuttur.

Taret sitili takımlar ,Trumpf Stili takımlar ,Muratec takımları ,Amada Takımları ,Mate stili takımlar ve Salvagini takımları ile Amada ,Finn-Power ,Euromac , Taileft , Muratec , salvagini ,LVD ,Boschert ve Trumpf punch makinelerine takım sağlamaktadır .

Takımlarda her makineye göre değişik modellerden oluşan geniş bir yelpaze sunan KETEC TOOL aynı zamanda takım kaplamasında da sektörün kullanmış olduğu iki tip olan TİN ( Titanium Nitride ) ve TİCN ( Titanium Carbon Nitride ) kaplamalarını isteğe göre müşteriye sunmaktadır.Dişilerde kullanmış olduğu standart , SH ve SF stili olmak üzere 3 tip mevcuttur.

2.000 metrekarelik alanda Sahip oldukları punch makineleri ile ürettikleri takımların takım ömürleri , yeni teknolojiler ve kalite kontrolleri ile birlikte problem çözümleride bu alanda yapılmaktadır. Özellikle tüm özel takımlar bu alanda test edildikten sonra birer numune ile birlikte müşteriye gönderilmektedir.Özel takımlarda müşterinin isteğine göre her türlü takım dizaynı yapılırken sahip olduğu bilgi birikimini de müşterileri ile paylaşarak özel takımlarda rakiplerine göre bir adım önde bulunmaktadır . Tüm üretim bir hat üzerinde sahip oldukları hassas CNC makinelerle gerçekleştirilir. Bu sayede hassasiyet ve kalite üst seviyede tutularak müşteriye sorunsuz hizmet verilir.
Stok Alanları

KETEC TOOL sahip olduğu tüm imkanları müşterisine sunarken ayrıca ürünü değerinde verme politikasını ön planda tutarak ,rakiplerine göre ciddi anlamda müşterilerine fiyat avantajı sağlamaktadır. KETEC TOOL – LAZERSAN CNC ile yapmış olduğu iş ortaklığı ile artık tecrübesini kalitesini ve fiyat avantajlarını Türkiye pazarına da sunmaya başlamıştır. Bizden fiyat almadan takım alıp firmanıza ihanet etmeyin sloganı ile yola çıkan LAZERSAN CNC isteyen müşterisine deneme takımlarını göndererek test etme imkanı da sağlamaktadır.

KETEC TOOL sınırlarını tüm Avrupa ve dünyaya yaymak istediği için ürünlerin teslim tarihleri ile ilgili önemli çalışmalar yapmaktadır. Bundan dolayı stoklarını özellikle standart takımlarda punch ,sıyırıcı tutucu ve dişilerde işlenmiş ham madde olarak stoklarında bol miktarda tutmakta ve müşterilerine hızlı cevap vermektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s