COROMİLL 316 DEĞİŞTİRİLEBİLİR BAŞLIKLI FREZELEME SİSTEMİ DAHİLİ KESME SIVISI TEMİNİYLE TEDARİK EDİLME İMKANIYLA

Posted on Updated on

 

CoroMill 316 değiştirilebilir başlıklı frezeleme sistemi, frezeleme işlemleri için gerçekten çok amaçlı bir sistem olup; bu sistem  ISO P’den ISO S’e kadar olan malzeme gruplarında, yüksek ilerlemeli yüzey frezeleme, kanal frezeleme, helisel enterpolasyon, kademe frezleme, profil frezeleme ve pah/havşa frezeleme için uygulanabilir. CoroMill® 316 sistemi makine atölyelerine; kesici tipi, yarıçap değişimleri, diş sıklığı, geometri ve kalite gibi çeşitli işlemler arasında, çabuk, kolay ve hassas biçimde değişim imkanı sağlar. CoroMill® 316 parmak frezeler; daha uzun takım erişimlerinde kararlılık için çoğunlukla konik takımlar gerektiren yanakların (yan yüzeylerin) beş eksenli frezelenmesine bile uygundur. CoroMill 316 Değiştirilebilir Başlıklı Frezeleme Sistemi Şimdi Dahili Kesme Sıvısı Teminiyle Tedarik Edilebilir CoroMill 316 değiştirilebilir başlıklı frezeleme sistemi, frezeleme işlemleri için gerçekten çok amaçlı bir sistemdir.

1 Mart’tan itibaren bu yüksek performanslı system dahili kesme sıvısı delikleriyle tedarik edilebilir. Isil Dirençli Super Alaşımlar, Titanyum Ve Paslanmaz Çelikler gibi malzemelerin işlenmesi, kesme sırasında sıcaklık kontrolü ve talaş tahliyesi için genellikle kesme sıvısı kullanımı gerektirir. Talaşların yeniden kesilmesi ve talaş yapışması çoğunlukla düşük yüzey kalitesine, kesici kenarın zarar görmesine ve takım kırılmasına sebep olur.

Etkin kesme sıvısı jetlerini optimize etmek için hassas konumlanmış kesme sıvısı deliklerine sahip dahili kesme sıvısı teminine yönelik bir çözüm sunmak suretiyle, CoroMill 316, üst düzeyde talaş tahliyesi ve güvenli bir işleme prosesini garanti eden, harici kesme sıvısı ile mevcut çözümlerinkinden daha fazla performans kabiliyetine sahiptir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s