İŞ MAKİNALARI SEKTÖRÜNDE SİF SATIŞ REKORU YAŞIYOR

Posted on Updated on

SİF İş Makinaları, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü JCB İş Makineleri’nin yedek parça satışında 4’üncü olarak ödüle layık görüldü.

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü JCB İş Makinaları’ndan 2012 yılında yapmış olduğu yedek parça alımında, 2011 yılına oranla 41 büyüme göstererek tüm dünyada 250 distribütör arasında 4’üncü olarak ödül almaya hak kazandı.
JCB’nin İngiltere’deki Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen, SİF İş Makinaları SSH Direktörü Murat Asena, Servisler Müdürü Levent Şendurgut ve Yedek Parça Satış Müdürü Fatih Irwin’in katıldığı ödül töreninde plaketi JCB Yedek Parça ve Ataşman’dan Sorumlu Genel Müdür Richard Butler takdim etti.

2012 yılı için JCB’nin koymuş olduğu yedek parça hedefi olan 4.993.000 avroya karşın, SİF İş Makinaları 5.613.240 avroluk satın alma gerçekleştirerek önemli bir büyümeye imza attı. SİF İş Makinaları, bu hedefin yanı sıra DrivelineCover sözleşme adedi, acil sipariş yüzdesi, yedek parça satış kampanyası adedi ve ikinci derece uzaktan eğitim hedeflerini de tamamlayarak Tayland, Peru ve Umman’ın ardından JCB’nin global satış sıralamasında 4’üncülüğü elde etti.


Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s