AŞINMAYA DAYANIKLI DÜNYANIN EN İNCE SACININ ÜRETİCİSİ :RUUKKİ

Posted on Updated on

Merkezi Finlandiya olan özel çelik üreticisi Ruukki, en ileri teknoloji kullanılarak üretilen yüksek düzey basınçlı ve aşındırıcı ortamlarda kullanıma uygun, sertleştirilmiş Raex sacı ile müşterilerine yenilikçi çözümler sunuyor.

Finlandiya merkezli özel çelik üreticisi Ruukki, en ileri tek noloji kullanılarak üretilen yüksek düzey basınçlı ve aşındırıcı ortamlarda kullanıma uygun, sertleştirilmiş Raex sacı ile müşterilerine yenilikçi çözümler sunuyor. 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Ruukki, 2 mm kalınlığa sahip Raex aşınmaya dirençli çeliklerin tek üreticisi olarak sektörün öncü çelik üreticilerinden biri konumuna geliyor.

1960 yılından bu yana 30’un üzerinde ülkede iş ortaklarına sunduğu çözümler ile farklılaşan çelik üreticisi Ruukki, 2009 yılında giriş yaptığı Türkiye pazarında öncü konumuna geliyor. Müşteri odaklı yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışı ile yenilikçi çözümler sunan Ruukki, aşınma sacı üretiminde Avrupa’nın en ileri teknolojisine sahip… Bu yeni teknoloji ile üretilen Raex sacını Türk üreticisinin hizmetine sunan Ruukki, müşterisinin ihtiyacına yönelik çözüm üreten tedarikçi anlayışını da Türk sanayisiyle tanıştırdı. Finlandiya merkezli dev firma, aşınmaya dayanıklı çeliği Raex ile müsterilerine daha fazla yük taşıma ve daha düşük yakıt tüketiminin yanı sıra uzun süre dayanıklı çözümler sunuyor. Raex çeliği, aşınmanın yoğun olduğu damper kasaları, treyler, kaya damperi, beton mikseri ve ekskavatör kovası gibi araçların yapımında kullanılıyor. Kaynak yapılmaya hazır olarak müşteriye sunulan ve bu sebeple müşterinin üretimini hızlandırıp kolaylaştıran Raex çeliği, doğrudan su verme işlemi ile üretilir. Bu işlem Reex’in rakiplerinden daha sorunsuz bir yüzey yapısına sahip olmasını sağlarken yüzeyde oksitlenme gibi problemlerle karşılaşılmasını en geller.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s